SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Web siteniz için satın aldığınız editörlük paketi ile beraber, site içi optimizasyon hizmeti satın alarak web sitenizde SEO adına eksik olan tüm sorunların çözümünü sağlıyoruz. Tam zamanlı olarak ofisimizde çalışan 3 SEO uzmanı, web sitenizin kategori yapısı, link işası, pagespeed oranları ve buna benzer tüm optimizasyon sürecini profesyonel olarak yürütmektedir. Yapmanız gereken, sipariş esnasında optimizasyon hizmetini seçmek.

SOSYAL PAYLAŞIM

Sadece içerik girmek yetmez! Web sitenizin yayın süresince bir çok önemli noktada işlem yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle girdiğimiz içerikleri, kendimize ait 5 farklı sosyal hesaptan paylaşarak içeriğinizin daha çabuk index alması ve SEO çalışmalarında " sosyal sinyal " adı verilen stratejiye uygun hale getiriyoruz. Bu hizmeti paket siparişi sırasında ekstra satın alabilirsiniz.

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Editörlük paketi satın almanıza hiç gerek yok. İçeriğinizi web sitenize girecek bir ekibiniz olsa dahi, ekibimizden web sitenize girilecek içerik konu başlıkları ve anahtar kelime hacim listesi hizmeti satın alabilirsiniz. Bu hizmeti satın alırken, ekstra hizmetler kategorisine göz atabilirsiniz.

paketlerin ortak özelliklerini
ŞİMDİ İNCELEYİN